Obserwatorzy

Prośba o pomoc


Witajcie Kochani,

Mam ogromną prośbę, czy jest  może  osoba  która  może  mi  powiedzieć  jaką  ilość  krwi  mogą  pobrać  miesięcznie  chorej  osobie???

Mianowicie  od  10  tygodni  mam co tydzień  pobieraną  krew, najmniej  jest to 8  fiolek dużych, jednak w piątek byłam w szpitalu i pobrali mi 24 fiolki duże, tłumacząc  że  tak  trzeba  pomimo ze w poniedziałek miłam pobrane 8 fiolek.....  Osłabiona  jestem  na  maksa.... To spowodowało że  zachorowałam w sobotę  na  grypę, dostałam temperaturę i biorę  2 razy dziennie  antybiotyk.  Taka  chora  pojechałam  dzisiaj do Pani  Hematolog  a  ona  znowu  zlecenie na 8 fiolek krwi, i pobrali mi gdzie  tłumaczyłam,  że  źle  się  czuje  i biorę  antybiotyki.
Na końcu dowiedziałam się, że  za 2  tygodnie  znowu do szpitala na pobranie 24 fiolek......  Ja  nie mam już  sił a oni  nie wiem czy nie zaczynają mnie  traktować  jak  królika  doświadczalnego....
Będę  wdzięczna  jeżeli  ktoś  mógłby  mi  rzetelnie  napisać  coś  w  tej  sprawie....
Od  jutra  wezmę  się  za  czytanie  Waszych  postów  i  komentarze. Obiecuję  i  sorka  za  opóźnienia....

Buziaki

Dziękuję  za  to  że  jesteście  ze  mną :)

Arletunialalunia

9 komentarzy:

 1. Ja niestety nie mam pojęcia, ale wydaje mi się, że jest jakiś limit tak jak przy oddawaniu krwi. Musi być jakaś przerwa itp.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja niestety nie wiem, ale życzę szybkiego powrotu do zdrowia:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana nie mam pojęcia, ale życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia !

  OdpowiedzUsuń
 4. zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia.... mam nadzieje że najgorsze już za Tobą :*

  OdpowiedzUsuń